Inżynier Serwisu-Elektryk

Chcesz być częścią zespołu biorącego udział w instalacjach, uruchamianiu lub serwisowaniu rozdzielnic LV/HV  AC/DC,   falowników, przemysłowych systemów bateryjnych, napedów wysokiej mocy w oparciu o silniki elektryczne na statkach i obiektach typu offshore?

Motywują Cię wyzwania, jakie stawia przed Tobą praca w miedzynarodowym środowisku, gdy miejscem pracy jest cały świat?

Jeśli tak, dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków:

Po wewnętrznym szkoleniu będziesz wdrażany w następujące obowiązki:

Po ukończeniu szkoleń, osoba zatrudniona na tym stanowisku w Dziale Wsparcia Klienta będzie odpowiedzialna za instalacje, uruchamianie, oraz serwisowanie systemów z grupy Energy Systems na statkach i obiektach typu offshore.

 Nasze wymagania:

Studiujesz lub jesteś absolwentem kierunków technicznych takich jak: elektrotechnika, mechatronika czy automatyka oraz dobrze znasz język angielski- zapraszamy do nas!

Nie musisz znać branży. Nauczymy Cię obsługi naszych systemów i technologii. Wystarczy, że masz otwarty umysł, chęć do nauki i jesteś dyspozycyjny, gotowy na częste wyjazdy zagraniczne.

 Mile widziane doświadczenie w zakresie rozdzielnic, przemysłowych systemów bateryjnych lub doświadczenie w branży elektryki morskiej.

To oferujemy:

• Skandynawską kulturę pracy

• Dbałość o work-life balance

• Elastyczny czas pracy

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń,

dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego oraz niemieckiego)

• Pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity:

• Prywatna opieka medyczna

• Ubezpieczenie na życie

• Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego

• Dofinansowanie obiadów

• Platforma benefitowa

• Nauka języka Norweskiego w biurze

• Parking dla pracowników

• Dofinansowanie wypoczynku

• Pakiet relokacyjny

• Program rekomendacji pracowników

• Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem

• I wiele innych

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż: (dodatkowy błok):

• Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów

• Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki

• Jesteśmy Pracodawcą Pomorza Zachodniego